WKS ŚLĄSK WROCŁAW


D.H ASTRA SALON NC+
ul. Horbaczewskiego 4
Wrocław 54-130
Tel:71-351-29-36
serwis - montaż :
507-630-202 i 514-713-926
biuro@ncplus.wroclaw.pl

sklep on-line :

nasze aukcje na:

 

ncplus wroclaw swieta

oferta swiateczna

 

 

 Miło poinformować  wszystkich zainteresowanych zakupem NC+w  naszym punkcie do każdej zakupionej  umowy dodajemy 2 bilety na sektor  "A,B,C,D do wyboru  " na  meczce Śląska Wrocław jak również możliwość  wylosowanie wejściówki  na sektor "VIP"  gdzie można spotkać piłkarzy , trenerów jak i osoby związane z naszym klubem  i nie tylko serdecznie zapraszam  .
BILETY WKS SLASK WROCŁAW NCPLUS

multiliga canal + ncplus

Na dwie decydujące kolejki T-Mobile Ekstraklasy CANAL+ przygotowuje sześciogodzinne widowisko piłkarskie - Multiligę+. Łączona transmisja ze wszystkich meczów końcówki sezonu 2012/2013, dziennikarze CANAL+ na każdym z ośmiu stadionów i warszawskie "centrum dowodzenia" kierowane przez Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego - to wszystko czeka kibiców 30 maja i 2 czerwca.
Dwie ostatnie kolejki obecnego sezonu T-Mobile Ekstraklasy zapowiadają się w CANAL+ pasjonująco. Tytuł mistrzowski zdobyła Legia Warszawa, a wicemistrzostwo zapewnił sobie Lech Poznań. Za plecami tych drużyn toczy się jednak zacięta walka o awans do europejskich pucharów oraz utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywek. Wszystkie spotkania w dwóch ostatnich seriach gier odbywać się będą o jednej porze dlatego, jak co roku, CANAL+ Sport zaprasza na swój sztandarowy program - Multiligę+, czyli łączoną transmisję ze wszystkich spotkań. To już 11 edycja tego telewizyjnego widowiska prezentowanego na finiszu rozgrywek. Ponadto, 4 mecze każdej z kolejek będą w całości relacjonowane na odrębnych kanałach. Szczególnie ciekawie zapowiada się spotkanie transmitowane 30 maja w CANAL+ Family, w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała zagra z Pogonią Szczecin. To mecz o kluczowym znaczeniu dla losów utrzymania w T-Mobile Ekstraklasie.

MULTILIGA+ 2012 MAKING OF - Zobacz jak powstawał program przed rokiem

Gospodarzami studia Multiligi+ w Warszawie będą Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski.

- Multiliga+ to sześć dynamicznych godzin, w których emocje na najwyższym poziomie będą nam towarzyszyć od pierwszej do ostatniej minuty. Jestem pewien, że kibice mogą się szykować na dwa szalone popołudnia i wieczory. Podgląd sytuacji na stadionach prezentowany będzie na żywo w formie mozaiki. Mecze będą miały odrębne pary komentatorskie, które zrelacjonują najciekawsze akcje. W kluczowych momentach kamery pokażą pełen obraz z danego boiska, nie umknie nam żadna strzelona bramka. - mówi Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej CANAL+ - Obecni na wszystkich stadionach będą także nasi reporterzy, którzy przeprowadzą wywiady z bohaterami meczów. W naszym studiu w Warszawie eksperci przeanalizują zmiany w tabeli i możliwe warianty rozwoju sytuacji.- dodaje Smokowski.

Niezależnie od prezentowanej w CANAL+ Sport Multiligi+, cztery najważniejsze mecze relacjonowane będą w całości w CANAL+, CANAL+ Family, CANAL+ Family2 oraz na kanale 36 platformy nc+.

Tomasz Smokowski:
- Dla całej naszej sportowej ekipy ostatnie dwie kolejki to czas gdy poziom adrenaliny skacze najwyżej jak się da. W skali telewizji to wielkie przedsięwzięcie wymagające zaangażowania setek osób, zarówno na wszystkich stadionach jak i w warszawskim "centrum dowodzenia". Mamy przy skoordynowaniu wszystkich elementów wiele pracy ale i mnóstwo frajdy. Te dwie Multiligi+ to dwie wisienki na torcie całego sezonu. Powiązanie wszystkich sznurków w jedną całość i dopięcie całości na ostatni guzik to dowód profesjonalizmu przez wielkie P i klasy naszych ludzi zarówno z ekipy dziennikarskiej jak i produkcyjnej. Zapraszam na "La Grande Finale"! - kończy Tomasz Smokowski.

Finiszowi rozgrywek w CANAL+ towarzyszyć będzie kampania promująca w prasie. Między 29 a 31 maja będzie ona przeprowadzona na łamach "Gazety Wyborczej" i "Przeglądu Sportowego". Kampania online potrwa od 27 maja do 2 czerwca i będzie obecna w serwisach youtube, gazeta.pl i onet.pl. Stacja przygotowała również spoty autopromocyjne nagrane z udziałem dziennikarzy CANAL+ Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego .

Finisz rozgrywek piłkarskich ligi polskiej jest prezentowany w CANAL+ w formie Multiligi+ już po raz 11. To ulubiony program kibiców. W zeszłym sezonie transmisje z ostatnich dwóch kolejek oglądało łącznie blisko pół miliona widzów.

W formie transmisji łączonej na antenie CANAL+ prezentowane są również ostatnie kolejki meczów innych lig piłkarskich. W formule Multifoot prezentowane były m.in. dwie finałowe serie gier francuskiej Ligue 1 18 i 26 maja.

ZAKOŃCZENIE SEZONU T-MOBILE EKSTRAKLASY W CANAL+

CZWARTEK, 30 MAJA (przedostatnia kolejka)
CANAL+ Sport
17:00 MULTILIGA+ - studio i łączona relacja z 8 meczów (na żywo)
CANAL+
17:45 Ruch Chorzów - Legia Warszawa (na żywo)
CANAL+ Family
17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin (na żywo)
CANAL+ Family2
17:45 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok (na żywo)
Kanał 36 nc+
17:45 Polonia Warszawa - Piast Gliwice (na żywo)

NIEDZIELA, 2 CZERWCA (ostatnia kolejka) - ostateczny wybór meczów nastąpi 30 maja
CANAL+ Sport
15:00 MULTILIGA+ - studio i łączona relacja z 8 meczów (na żywo)
CANAL+
15:45 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (na żywo)
CANAL+ Family
15:45 mecz nr 2 (na żywo)
CANAL+ Family2
15:45 mecz nr 3 (na żywo)
Kanał 36 nc+
15:45 mecz nr 4 (na żywo)


czytaj wiecej: http://www.canalplus.pl/sport-t-mobile-ekstraklasa-multiligaplus_41004#ixzz2Uo2iFMxe

Telewizja nc+

Telewizja cyfrowa nc+ powstaje w wyniku połączenia telewizji N oraz platformy CYFRA+. W wyniku fuzji, otrzymają Państwo dostęp do nowej oferty programowej na którą składają się najlepsze programy i wydarzenia sportowe dostępne do tej pory w N i CYFRA+.

Telewizja cyfrowa nc+
to także najwyższej klasy dekodery cyfrowe HD oraz PVR umożliwiające odbiór kanałów telewizyjnych w formacie High Definition oraz cyfrowych kanałów radiowych. Dekoder nc+ umożliwi nagranie dowolnego programu podczas nieobecności w domu.

Telewizja cyfrowa nc+
zaoferuje najwyższej jakości kanały filmowe HBO i Canal+ dla wymagających miłośników filmu i kina z możliwością wyboru wersji językowej oraz napisów.

Telewizja cyfrowa nc+
umożliwi również migrację obecnych Klientów telewizji N i CYFRA+ do nowej oferty programowej nc+ oraz wymianę dekoderów na nowe modele w zależności od wybranego pakietu programowego.

Telewizja cyfrowa nc+
to także setki niekodowanych kanałów satelitarnych z Europy i całego świata w kilkunastu językach. Wśród tych kanałów można znaleźć wiele ciekawych propozycji dla całej rodziny. Podłącz dekoder nc+ do anteny z konwerterem monoblock i ciesz się kanałmi z Astry.

Telewizja cyfrowa nc+
zaoferuje fanom sportu dyscypliny znane do tej pory z telewizji N i CYFRY+ takie jak piłka nożna, rozgrywki ligowe, żużel, walki bokserskie, olimpiady i wiele innych. nc+ to najlepsi komentatorzy sportowi znani z anteny Canal+ i nSport.

Telewizja cyfrowa nc+
to świat usług dodatkowych takich jak serwisy muzyczne oraz VOD czyli Video na Życzenie zawierający nowości filmowe oraz najnowsze seriale.