Startuje oferta nc+ MIX z modułem CAM

Startuje oferta nc+ MIX z modułem CAM - produkt mocno oczekiwany od wejścia marki nc+ na rynek. Gwałtowny „wysyp” w 2013 roku telewizorów z wbudowanym tunerem satelitarnym oraz chęć klientów uniezależnienia się od sprzętu oferowanego przez operatorów powoduje duże zainteresowanie tego typu rozwiązaniami. Cyfrowy Dom promuje nowy produkt pod hasłem „Karta HD do telewizora”. Cena dla klienta końcowego to 199 zl.

 

Korzyści rozwiązania nc+ MIX z modułem CAM:

  • jeden pilot do obsługi telewizora
  • możliwość nagrywania programów na podłączonym do telewizora dysku twardym
  • brak dodatkowego pudełka w postaci dekodera oraz brak dodatkowych kabli
  • możliwość ułożenia własnej listy i kolejności kanałów
  • automatyczne wyszukanie kanałów nc+ i automatyczne aktualizacje w tunerach satelitarnych w wybranych certyfikowanych telewizorach takich marek jak SONY, Samsung, LG i Panasonic poprzez wybranie odpowiedniego profilu (nc+/CYFRA+ albo CYFRA+)


Szczegóły dotyczące wyboru listy kanałów lub ich wyszukania znajdują się w instrukcji obsługi telewizora lub dekodera:

Karta HD do telewizora współpracuje z telewizorami z wbudowanym tunerem satelitarnym lub z dekoderami satelitarnymi MPEG-4 i DVB-S2. Karta kodowa jest sparowana z modułem, z którym została dostarczona, nie będzie działać w innym module lub dekoderze.

Moduł CAM wraz z kartą jest umieszczony w standardowym plastikowym pudełku DVD, zawierającym dodatkowo instrukcję instalacji i aktywacji, Przewodnik po ofercie nc+ MIX oraz kartę gwarancyjną. Gwarancja 24 miesiące.


ncplus modul cam